Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9049
Stary 19.03.2011, 23:24
Tylko, że Kaz zjada Sivakova na śniadanie. Białorusin z Podbeskidziem był jednym z najsłabszych naszych ogniw, nawet chowający się za rywalami Jirsak gra dużo lepiej od niego. Siva jest wolny, ociężały i niedokładny w swoich zagraniach, popełnia głupie faule, nie jest dobry w defensywie (mniej więcej poziom Czecha); miejmy nadzieję, że to wynik aklimatyzacji, a nie umiejętności, bo nie można mu odmówić tego, że szuka gry, stara się, ale niestety narazie mu nie wychodzi.
Odpowiedz cytując