Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9047
Stary 19.03.2011, 23:19
tyle, że mamy na jego pozycję Wilka i Sobola, nie widzę sensu go sprowadzać
no chyba, że za któregoś z nich (raczej Sobola), choć wolałbym zatrzymać Siwakowa, jakby się dało
Odpowiedz cytując