Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17765
Stary 19.03.2011, 23:04
Kasa za nazwę pójdzie do miasta, nie do Wisły. Wisła z tego złamanego grosza nie będzie mieć, a jak zostanie operatorem, to mimo wszystko musi obiekt utrzymać samodzielnie.

Co do północnej - są rolety w kioskach, nie ma za to lad. No cóż, będzie prowizorka jak i na wschodniej, ale przynajmniej przed trybunę nie będzie trzeba wychodzić jak w wypadku południowej. Mam nadzieję, że po sezonie Wisła zrobi z tym cateringiem porządek.
Odpowiedz cytując