Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9675
Stary 19.03.2011, 23:00
Trzeba wykorzystać to, że najbliższe cztery mecze gramy z zespołami, którym kompletnie w tej rundzie nie idzie. Jutro Polonia Bytom (2 pkt w 3 meczach), potem Jagiellonia (2 pkt w 4 meczach), następnie Korona (2 pkt w 4 meczach) i wreszcie GKS Bełchatów (2 pkt w 3 meczach, chociaż liczymy, że jutro zdobędą najlepiej 3 pkt). Trzeba te mecze wygrać, bo potem będzie znacznie trudniej zdobywać punkty.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując