Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9674
Stary 19.03.2011, 22:57
Tylko różnice punktowe są już inne np. wtedy 14 zespół miał tylko 6 pkt. straty do lidera, a teraz 17 pkt. a jutro oby 20 pkt.

Kto się zna trochę na futbolu nie dawał się uwieść tamtej tabeli i takim wynalazkom na czele jak Groclin (Polonia) Warszawa, Korona Kielce czy choćby Jagiellonia. Przyszła wiosna i skończyło się we wsi wesele.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 19.03.2011 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując