Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9671
Stary 19.03.2011, 22:22
jeśli druga drużyna w tabeli wątpi w mistrzostwo to co ma reszta rywali myśleć http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...ozliwe___.html

przed rundą rokowałem pikiete w dół Jagi , ale większość tutaj w to nie wierzyła , a jednak . Nie zdziwię się jeśli w tej rundzie zdobędzie mniej punktów niż ostatnia (obecnie) w tabeli Cracovia. 6 miejsce to jak najbardziej realna lokata na koniec sezonu .

Pomijając wogóle fakt że po Wiśle i Śląsku , najbardziej Jadze kibicuje w tej lidze .
Odpowiedz cytując