jeśli druga drużyna w tabeli wątpi w mistrzostwo to co ma reszta rywali myśleć
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...ozliwe___.html
przed rundą rokowałem pikiete w dół Jagi , ale większość tutaj w to nie wierzyła , a jednak . Nie zdziwię się jeśli w tej rundzie zdobędzie mniej punktów niż ostatnia (obecnie) w tabeli Cracovia. 6 miejsce to jak najbardziej realna lokata na koniec sezonu .
Pomijając wogóle fakt że po Wiśle i Śląsku , najbardziej Jadze kibicuje w tej lidze .