Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9046
Stary 19.03.2011, 22:18
Kazmierczak był do wyciągniecia za darmo gdy mu się kontrakt kończył w Setubal. Teraz pewnie Śląsk podyktuje za niego zaporową cenę, w końcu strzela lepiej jak nie jeden napastnik naszej ligi. Cóż jak się nie korzysta z sytuacji, to później można jedynie sobie pluć w brodę. Akurat w jego przypadku nie można mówić o jedno rundowym farcie, bo całkiem nieźle grał w Portugalii strzelając sporo bramek więc można założyć, że to dobry pilkarz, a na naszą ligę bardzo dobry.
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.03.2011 o godz. 22:21.
..
Odpowiedz cytując