|
poczekajcie z ocenami tych piłkarzy przynajmniej jeszcze jeden sezon... moim zdaniem większość zacznie dołować z formą i wtedy nie będziecie już tacy chętni na zatrudnianie ich w Wiśle. Na dzień dzisiejszy OK są wyróżniającymi się zawodnikami naszej marnej ligi ale już na koniec tego sezonu będzie zupełnie inaczej.
|