Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9045
Stary 19.03.2011, 22:14
poczekajcie z ocenami tych piłkarzy przynajmniej jeszcze jeden sezon... moim zdaniem większość zacznie dołować z formą i wtedy nie będziecie już tacy chętni na zatrudnianie ich w Wiśle. Na dzień dzisiejszy OK są wyróżniającymi się zawodnikami naszej marnej ligi ale już na koniec tego sezonu będzie zupełnie inaczej.
Odpowiedz cytując