Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9668
Stary 19.03.2011, 21:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Swego czasu był tutaj na forum niejaki "PoloniaDumaStolicy" i opowiadał, że po MP w tym sezonie wchodzą spokojnie do LM
To tylko pokazuje, jak wiele się może zmienić w ciągu kilku miesięcy. Ja o żadnej Lidze Mistrzów nie mam zamiaru pisać, bo to brzmi teraz jak science fiction, ale miejsce Jagiellonii w pierwszej trójce jest jak najbardziej realne. Gra z meczu na mecz wygląda lepiej, a też należy pamiętać z jakimi rywalami grała Jagiellonia na wiosnę. Bełchatów, Śląsk, Lechia i Lech to jednak nie to samo co Arka, Ruch, Widzew i Polonia Bytom, chociaż jestem zdania że gdyby zamienić te drużyny to i tak Wisła zdobyłaby sporo więcej punktów od Jagiellonii.
Odpowiedz cytując