Siwy_89 napisał(a):

|
Plus dla zawodników Mainz. Chciałbym, żeby nasi też tak nie wybijali, gdy przeciwnik gra na czas i leży na boisku non stop.
|
Przyznaje racje, mogę być troche nie obiektywny bo mi zawalili kupon. Ale w tej sytuacji obrońca Dortmundu w poprzedniej akcji dostał porządnego strzała piłką w miejsce w które żaden z nas dostać by nie chciał. Sory za lekki OT.