Marszałek napisał(a):

Małkowski udziela wywiadu po tak katastroflanym wystepie i co widzę?Gość pewny siebie, spokojny,usmiech na twarzy,luz ogólnie. Facet ma problemy z oceną lecącej piłki,jak na bramkarza, ktory tyle lat łapie piłkę, to przyznać trzeba,że jest to zaskakująca przypadłość
|
Jak Małkowski grał w Hibernian FC, to wśród kibiców tej drużyny chodziło powiedzenie, że baliby się mu dać potrzymać małego dziecka na ręce...
Jak widać nie brało się to z niczego. Dla mnie duży błąd Sasala powinien postawić na Pilarza, który jest średnim bramkarzem ale na pewno nie wpuszcza takich szmat.