GrandmasterB napisał(a):

Z taką grą Jagiellonia będzie w pierwszej trójce, bo to co dzisiaj graliśmy przypominało grę z jesieni. To był pierwszy dobry mecz Jagiellonii w tej rundzie.
|
Swego czasu był tutaj na forum niejaki "PoloniaDumaStolicy" i opowiadał, że po MP w tym sezonie wchodzą spokojnie do LM
