Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9666
Stary 19.03.2011, 21:42
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Z taką grą Jagiellonia będzie w pierwszej trójce, bo to co dzisiaj graliśmy przypominało grę z jesieni. To był pierwszy dobry mecz Jagiellonii w tej rundzie.
Swego czasu był tutaj na forum niejaki "PoloniaDumaStolicy" i opowiadał, że po MP w tym sezonie wchodzą spokojnie do LM
Odpowiedz cytując