wanciak86 napisał(a):

|
1 (!) przegrany mecz.. Jako pierwsi zdobyliśmy białoruś.. Mów co chcesz, ale 7 pkt w 4 meczach stawia Nas w czołówce "wiosennej tabeli".
|
Chodzi mi o grę. W poprzedniej rundzie lubiłem sobie pooglądać Lechie ze względu na to jak gra piłką itd. Mniejsza o wyniki. Poza tym nie spinaj się tak bo jeśli ktoś pisze tutaj, że strata punktów przez Lechię nie jest koniecznie złą wiadomością to świadczy to jedynie o tym żę czuje zagrożenie z jej strony w walce o mistrzostwo. A myślę że jest to raczej powód to satysfakcjii.