Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9663
Stary 19.03.2011, 21:30
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
1 (!) przegrany mecz.. Jako pierwsi zdobyliśmy białoruś.. Mów co chcesz, ale 7 pkt w 4 meczach stawia Nas w czołówce "wiosennej tabeli".
Chodzi mi o grę. W poprzedniej rundzie lubiłem sobie pooglądać Lechie ze względu na to jak gra piłką itd. Mniejsza o wyniki. Poza tym nie spinaj się tak bo jeśli ktoś pisze tutaj, że strata punktów przez Lechię nie jest koniecznie złą wiadomością to świadczy to jedynie o tym żę czuje zagrożenie z jej strony w walce o mistrzostwo. A myślę że jest to raczej powód to satysfakcjii.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując