bridgeburner napisał(a):

|
Jaga z taka grą to za chwile bedzie na 6 miejscu w tabeli
|
Z taką grą Jagiellonia będzie w pierwszej trójce, bo to co dzisiaj graliśmy przypominało grę z jesieni. To był pierwszy dobry mecz Jagiellonii w tej rundzie.
wanciak86 napisał(a):

|
Jako pierwsi zdobyliśmy białoruś..
|
Musisz bardzo kochać Polskę, skoro Białystok nazywasz Białorusią. Tyczy się to też większości twoich kolegów po szalu.