Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9660
Stary 19.03.2011, 21:26
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jaga z taka grą to za chwile bedzie na 6 miejscu w tabeli
Z taką grą Jagiellonia będzie w pierwszej trójce, bo to co dzisiaj graliśmy przypominało grę z jesieni. To był pierwszy dobry mecz Jagiellonii w tej rundzie.

wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Jako pierwsi zdobyliśmy białoruś..
Musisz bardzo kochać Polskę, skoro Białystok nazywasz Białorusią. Tyczy się to też większości twoich kolegów po szalu.
Odpowiedz cytując