Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9659
Stary 19.03.2011, 21:21
Małkowski udziela wywiadu po tak katastroflanym wystepie i co widzę?Gość pewny siebie, spokojny,usmiech na twarzy,luz ogólnie. Facet ma problemy z oceną lecącej piłki,jak na bramkarza, ktory tyle lat łapie piłkę, to przyznać trzeba,że jest to zaskakująca przypadłość

Śląsk daje radę. Co do Lechii, ciężko wyczuć ale nie widzę u niech jakiejś przypadkowości. Tak jak w zeszłej rundzie mialem zastrzeżenia, to teraz nie. Grają swoje,na miarę swoich możliwości a bez wątpienia pierwsza piątka jest w ich zasięgu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując