Małkowski udziela wywiadu po tak katastroflanym wystepie i co widzę?Gość pewny siebie, spokojny,usmiech na twarzy,luz ogólnie. Facet ma problemy z oceną lecącej piłki,jak na bramkarza, ktory tyle lat łapie piłkę, to przyznać trzeba,że jest to zaskakująca przypadłość
Śląsk daje radę. Co do Lechii, ciężko wyczuć ale nie widzę u niech jakiejś przypadkowości. Tak jak w zeszłej rundzie mialem zastrzeżenia, to teraz nie. Grają swoje,na miarę swoich możliwości a bez wątpienia pierwsza piątka jest w ich zasięgu.