Titto napisał(a):

natomiast głupią stratę zrobił któryś z pomocników Korony.
!
|
Już wiem. Marek Kusto mnie oświecił to był Lech.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Niebawem na konto Małkowskiego przyjdzie duży przelew. To co dzisiaj robi .... Ktos sie musiał z nim skontakować w ostatnim tygodniu.
|
Kolejny katastrofalny błąd Małkowskiego... (3:0)
Nie wiem dlaczego w ogóle on broni(?)
Sasal powinien go posadzić na ławce już po meczu z Widzewem a już na pewno po meczu z Polonią Bytom.
Pilarz to naprawdę dobry bramkarz i nie popełnia tak często błędów jak Małkowski...
Coś mi się wydaje, że trener Kolony Marcin Sasal poleci po tym meczu choć wolałbym, żeby utrzymał posadę do meczu Korona - Wisła wtedy mielibyśmy spore szansę złoić im dupsko.