Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9655
Stary 19.03.2011, 21:02
Titto napisał(a):Wyświetl post
natomiast głupią stratę zrobił któryś z pomocników Korony.
!
Już wiem. Marek Kusto mnie oświecił to był Lech.
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niebawem na konto Małkowskiego przyjdzie duży przelew. To co dzisiaj robi .... Ktos sie musiał z nim skontakować w ostatnim tygodniu.
Kolejny katastrofalny błąd Małkowskiego... (3:0)

Nie wiem dlaczego w ogóle on broni(?)
Sasal powinien go posadzić na ławce już po meczu z Widzewem a już na pewno po meczu z Polonią Bytom.

Pilarz to naprawdę dobry bramkarz i nie popełnia tak często błędów jak Małkowski...

Coś mi się wydaje, że trener Kolony Marcin Sasal poleci po tym meczu choć wolałbym, żeby utrzymał posadę do meczu Korona - Wisła wtedy mielibyśmy spore szansę złoić im dupsko.
Odpowiedz cytując