Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
next2
Member
Od: 11.2010
Offline
#
724
19.03.2011, 20:59
Polonia: Wisła 1:4
do przererwy (0:2 )
skład: Pareiko- Jalirens-Chavecz-Cikos-Palijić-Kirm-Jirsak-Melikson-Małecki-Genkov
zmiany:Rios,Siwakov
bramkj: Genkov 2 , Małecki 1 , Jalirens 1 .
next2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do next2
Znajdź inne posty napisane przez next2