nbp napisał(a):

żeby spić i wykorzystać.
A tak na poważanie , świecie, kolacja , music w tle itd.
|
Na pobudzenie zmyslów tylko toskańskie, ale to już ciut droższe...35-50zł
http://www.cudatoskanii.pl/category/lekkie-biale
http://www.cudatoskanii.pl/category/wywazone-biale