Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 19.03.2011, 20:33
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba ten mecz wygrać!! Możemy odskoczyc minimalnie na 5 punktów maksymalnie na 7. To było by już coś.
Możemy też nie odskoczyć
However, uważam że najbliższe 2 mecze (PB i Jaga) to 6 pktów musi być.
Odpowiedz cytując