Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
Od: 06.2007
Offline
#
9998
19.03.2011, 20:27
nie ma wyjścia musimy zakontraktować jakiegoś stopera nasi Holendrzy coś wymyślą mają jakiegoś bez kontraktu który załata na ten sezon lukę po Bunozie
KROKU
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KROKU
Znajdź inne posty napisane przez KROKU