Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9998
Stary 19.03.2011, 20:27
nie ma wyjścia musimy zakontraktować jakiegoś stopera nasi Holendrzy coś wymyślą mają jakiegoś bez kontraktu który załata na ten sezon lukę po Bunozie
Odpowiedz cytując