Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 19.03.2011, 20:24
Zdecydowanie lepiej pod pachami będzie portret wyglądał!
brrrr...


A skąd mamy to wiedziec czy będzie pasował. Nikt z nas nie widział projektu i twoich łydek
Idz do studio Tattoo tam zrobią Ci projekt, odbija kalke na łydce, doradzą.
Po za tym, myślę że tattoo robi się dla samego siebie, nie dla innych- więc po co pytasz co o tym myślimy. Jednemu się spodoba innemu nie. Najważnijsze, aby Tobie sie podobał.
Sporo osób robi teraz tatuaż dla mody. Pamiętaj, że moda przemija, a tatuaż zostanie i co wtedy?
Odpowiedz cytując