Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9997
Stary 19.03.2011, 20:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Cantoro - twardo walczący piłkarz, potrafił strzelić z dystansu, typowy "czyściciel" środka pola. Jako zawodnik defensywny i tak miał lepiej ułożoną nogę niż Rios. A zaczynał jako napastnik.
Paulista - szybki, doby strzał. Zawodnik zupełnie piłkarz inny od Riosa, typowy skrzydłowy - zanim nasz Argentyńczyk zdążyłby się obrócić Jasiu obiegłby go dwa razy.
Roger - świetny strzał z dystansu, potrafi niekonwencjonalnie podać. Typowy rozgrywający.

Co chciałeś udowodnić? Cała wymieniona przez Ciebie trójka przed przyjściem do Wisły grała w europejskich drużynach.
Rios - świetna gra ciałem, kontrola piłki, technika, świetny przegląd pola, podanie

Chciałem udowodnić to, że każdy z zawodników po przyjściu do ligi od razu nie błyszczał

edit: nie wiem co wy chcecie od Jaliensa, że niby przyjdzie i całkowicie skonczą się nasze problemy z obroną? heh, to nie na tym polega Panowie... ;x
nie broni jeden czy dwóch zawodników...
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 19.03.2011 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując