Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
#
1200
19.03.2011, 20:09
Mutant zdecydowanie najlepszy, dopina diete i jest ok w smaku
Polecam.
Co do odpowiednika całkiem dobry jest UNS Mass Attacker i za dobrą cene bo ok. 130zl.Polecam
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
ManiekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ManiekTS
Znajdź inne posty napisane przez ManiekTS