Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9996
Stary 19.03.2011, 20:06
nie życzę źle Bunozie oby jak najszybciej wrócił do treningów ale tych jego bezsensownych wykopów miałem już dość!chyba Wy również. ok rozumiem raz na jakiś czas ale nie co mecz i nie za każdym razem...mimo wszystko zal Buniozy Naszego

Odpowiedz cytując