Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9995
Stary 19.03.2011, 20:04
mic napisał(a):Wyświetl post
Jezeli za Bunoze ma grac Kowalski albo Jaliens, to ja juz wole kogos z ME, ewentualnie lepiej bedzie kogos przekwalifikowac z pomocnikow (moze Sobol?)
I pomyśleć, że ja dałem Cię kiedyś do White Star Awards jako "najlepszy forumowicz"
<facepalm>
Odpowiedz cytując