mic napisał(a):

|
Jezeli za Bunoze ma grac Kowalski albo Jaliens, to ja juz wole kogos z ME, ewentualnie lepiej bedzie kogos przekwalifikowac z pomocnikow (moze Sobol?)
|
I pomyśleć, że ja dałem Cię kiedyś do White Star Awards jako "najlepszy forumowicz"
<facepalm>