mic napisał(a):

|
Jezeli za Bunoze ma grac Kowalski albo Jaliens, to ja juz wole kogos z ME, ewentualnie lepiej bedzie kogos przekwalifikowac z pomocnikow (moze Sobol?)
|
Cytując klasyk: To forum to dno.
Załóż sobie temat wzorem jak kiedyś było z Pawłem Brożkiem " Jaliens do rezerw bo po zgrał słabo z Podbeskidziem." Albo jeszcze lepiej wzorem Wojciechowskiego załóżmy sobie klub Kowalskiego.
Jak główny argument podaj to, że nie wyskoczył do piłki będącej 2 metry nad nim.