Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9994
Stary 19.03.2011, 20:01
mic napisał(a):Wyświetl post
Jezeli za Bunoze ma grac Kowalski albo Jaliens, to ja juz wole kogos z ME, ewentualnie lepiej bedzie kogos przekwalifikowac z pomocnikow (moze Sobol?)
Cytując klasyk: To forum to dno.
Załóż sobie temat wzorem jak kiedyś było z Pawłem Brożkiem " Jaliens do rezerw bo po zgrał słabo z Podbeskidziem." Albo jeszcze lepiej wzorem Wojciechowskiego załóżmy sobie klub Kowalskiego.
Jak główny argument podaj to, że nie wyskoczył do piłki będącej 2 metry nad nim.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.03.2011 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując