Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9993
Stary 19.03.2011, 19:58
mic napisał(a):Wyświetl post
Jezeli za Bunoze ma grac Kowalski albo Jaliens, to ja juz wole kogos z ME, ewentualnie lepiej bedzie kogos przekwalifikowac z pomocnikow (moze Sobol?)
Idze idze chłopie, pooglądaj troszę uwazniej mecze Wisły i obietkywnie oceń grę Holendra. Jaliens prezentuje się tak samo "dobrze" jak Gordan. Problem jest tylko na ławce. Nazywa się Kowalski - mam nadzieję, że trener pomyśli i zamiast niego posadzi na niej Nalepę.
Odpowiedz cytując