mic napisał(a):

|
Jezeli za Bunoze ma grac Kowalski albo Jaliens, to ja juz wole kogos z ME, ewentualnie lepiej bedzie kogos przekwalifikowac z pomocnikow (moze Sobol?)
|
Idze idze chłopie, pooglądaj troszę uwazniej mecze Wisły i obietkywnie oceń grę Holendra. Jaliens prezentuje się tak samo "dobrze" jak Gordan. Problem jest tylko na ławce. Nazywa się Kowalski - mam nadzieję, że trener pomyśli i zamiast niego posadzi na niej Nalepę.