Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 19.03.2011, 19:56
Jak są 4 drużyny to może zrobimy już taki mini turniej każdy z każdym po 2 mecze i potem play offy półfinał i finał ;>

Edit jak by ktoś chciał pyknąć spara (3 on 3 ) to pisać gg 5416720
Odpowiedz cytując