Incognito2192 napisał(a):

Rivaldo tez miał krzywe nogi i wcale mu to nie przeszkadzało.
Krytykując Kowalskiego zwróćcie uwagę na to, że jest to nasz wychowanek i o ile umiejętności nie ma wybitnych, to nigdy nie brakuje mu zaangażowania.
|
Otóż to.
Dlatego dajcie sobie na luz z obrazaniem Gościa, który zawsze gra na 100%. Można skrytykować, ale nie obrażać.