murray napisał(a):

Jak kiedyś widziałem Bunozę z daleka, to zauważyłem, że ma strasznie krzywe nogi. Coś takiego:
()
Może budowa kości miała spory wpływ na niefortunną kontuzję.
Trudno wyrokować, co zrobi z tym fantem Maaskant. Na tę chwilę mamy Jaliensa i Chaveza oraz Kowalskiego.
|
Rivaldo tez miał krzywe nogi i wcale mu to nie przeszkadzało.
Krytykując Kowalskiego zwróćcie uwagę na to, że jest to nasz wychowanek i o ile umiejętności nie ma wybitnych, to nigdy nie brakuje mu zaangażowania.