nbp napisał(a):

tzn sorry - wytrawne / białe.
właśnie ma nie być słodkie. sorry pomyliły mi się. Nie znam się w ogóle na winach stąd proszę o szybką odpowiedź.
|
do czego ma byc to wino?
W rozsądnej (bardzo) cenie jest - Traminer Aromatico Trentino Do kupienia w Liddlu (!!!) . Ciekawy zapach, lekko ziołowy, ciut cierpkie.Prawie 20 złotych.
Z tym, że w Liddlu uważać - większośc win stamtąd do ścieku. Chyba, ze niemieckie - różne tam auslese