Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21276
Stary 19.03.2011, 18:22
nbp napisał(a):Wyświetl post
tzn sorry - wytrawne / białe.

właśnie ma nie być słodkie. sorry pomyliły mi się. Nie znam się w ogóle na winach stąd proszę o szybką odpowiedź.
do czego ma byc to wino?
W rozsądnej (bardzo) cenie jest - Traminer Aromatico Trentino Do kupienia w Liddlu (!!!) . Ciekawy zapach, lekko ziołowy, ciut cierpkie.Prawie 20 złotych.
Z tym, że w Liddlu uważać - większośc win stamtąd do ścieku. Chyba, ze niemieckie - różne tam auslese
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.03.2011 o godz. 18:30.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując