Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9594
Stary 19.03.2011, 17:55
Obejrzyj sobie mecz Wisły z Podbeskidziem i zadaj sobie pytanie jakim cudem Wisła jest tak wysoko
Kiedy Wy skończycie oceniać coś po jednym, dwóch meczach? Jeden napiszę że szkoda że Wisła nie zagrała z Podbeskidziem jak Ruch z Górnikiem, drugi że ktoś tam nadaje się do Wisły, trzeci że częmu są tak wysoko w tabeli, a wszystko to po obejrzeniu jednego meczu.

PS: Arsenal właśnie wymęczył remis z West Brom, jakim cudem są na 2 miejscu? odpowiedz jest bardzo prosta - mecz meczowi nierówny i do rozegrania jest 20-30 czy 40 kolejek, a nie jeden, dwa czy trzy mecze.

Cytat:
Trochę żałuję, że tak łatwo zrezygnowaliśmy z Ćwielonga, może i był bardzo nieskuteczny, ale techniki nie można mu odmówić.
Kolejny przykład. Cisza przez 18 kolejek o Ćwielongu. Ale dzisiejszy mecz wszystko zweryfikował
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.03.2011 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując