Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
21272
19.03.2011, 17:54
nbp
napisał(a):
jakie wino wytrawne / słodkie polecacie ? Ale w rozsądnych cenach poproszę.
Jeśli słodkie, to polecam Mogen David Concorde, cena ok. 20 zł
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X