Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9591
Stary 19.03.2011, 17:42
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
@leszekm_ Nie rozumiem dlaczego piszesz nazwy klubów i nazwiska zawodników z dużej litery, a wyrazu Polaków już nie potrafisz tak napisać.
Z tego samego powodu, z którego Komorowski napisał "bul". Błędy się zdarzają, chill man
Odpowiedz cytując