Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9037
Stary 19.03.2011, 17:36
Gdybym miał coś do powiedzenia w sprawie transferów to postarałbym się pozyskać Kazimierczaka i Fojuta ze Śląska.. obaj sobie duuużo lepsi odpowiednio od Siwakowa i Bunonzy.. w dodatku to Polacy, jedni z najlepszych w naszej lidze.
Groundhopper
Odpowiedz cytując