Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 19.03.2011, 17:10
Ja się uczyłem jazdy tutaj:
http://www.asior.com.pl/

I mogę polecić każdemu. Wykładowcy i instruktorzy naprawdę na b. wysokim poziomie (emerytowani policjanci z drogówki*). I rzeczywiście zdawalność jest wysoka (mieli tam również kilka osób po innych szkołach na "doszkalanie", po czym bez problemów zdawali egzaminy).


*pewnie tu wiele osób zacznie kręcić nosem, dlatego proponuję najpierw zapytać instruktorów co i jak. Na pewno sie nie zawiedziecie.
Odpowiedz cytując