Ja się uczyłem jazdy tutaj:
http://www.asior.com.pl/
I mogę polecić każdemu. Wykładowcy i instruktorzy naprawdę na b. wysokim poziomie (emerytowani policjanci z drogówki*). I rzeczywiście zdawalność jest wysoka (mieli tam również kilka osób po innych szkołach na "doszkalanie", po czym bez problemów zdawali egzaminy).
*pewnie tu wiele osób zacznie kręcić nosem, dlatego proponuję najpierw zapytać instruktorów co i jak. Na pewno sie nie zawiedziecie.