Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9587
Stary 19.03.2011, 16:52
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Mierzejewski wyjedzie na zachod a Sobiecha tez ktos w koncu kupi. Jednak o czym my rozmawiamy? Polonia nie spadnie.
O czym my rozmawiamy , Polonia na ostatnie 6 spotkań w lidze przegrała 5!!!

to drużyna na spadek a nie na puchary . Lepszy bilans ma Polonia Bytom , Arka , że o Cracovii nie wspomne

kto spadnie z ligi ? Arka , Polonia B lub Polonia W . Cracovia jak dzisiaj wygra z Koroną będzie miała do miejsca gwarantującego utrzymanie... 3 punkty . Czyli tyle co nic . Gra wiosną o niebo lepiej niż lesienią i choc ta drużyna to mój wróg to po prostu trzeba być obiektywnym
Odpowiedz cytując