kreseq napisał(a):

|
Mierzejewski wyjedzie na zachod a Sobiecha tez ktos w koncu kupi. Jednak o czym my rozmawiamy? Polonia nie spadnie.
|
O czym my rozmawiamy , Polonia na ostatnie 6 spotkań w lidze
przegrała 5!!!
to drużyna na spadek a nie na puchary . Lepszy bilans ma Polonia Bytom , Arka , że o Cracovii nie wspomne
kto spadnie z ligi ? Arka , Polonia B lub Polonia W . Cracovia jak dzisiaj wygra z Koroną będzie miała do miejsca gwarantującego utrzymanie... 3 punkty . Czyli tyle co nic . Gra wiosną o niebo lepiej niż lesienią i choc ta drużyna to mój wróg to po prostu trzeba być obiektywnym