Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9586
Stary 19.03.2011, 16:51
Głownym problemem Polakow w Polonii jest to ze rozumieja to co .......i ich przelozony. Jesli Wojciechowski postawilby na pilkarzy zagranicznych ktorzy by nie rozumieli jego bełkotu to pewnie juz by byli Mistrzem
A tak serio to prawda jest taka ze slychajac takiego barana jak JW to sie napewno tym chlopakom odechciewa i grac i zyc. Trzeba byc takim samym debilem jak Wojciechowski aby podjac prace w pOlonii jako pilkarz albo osoba ze sztabu szkoleniowego- no chyba ze ma sie wyjebane na wszystko i sie tam idzie dla zarobienia pieniedzy bez wzgledu na wszystko.
Pajac Janusz psuje opinie o tej lidze juz w calej Europie bo po zatrudnieniu Bossa i Bakero stal sie to juz powazniejszy problem jak robienie z polskich trenerow szmaciarzy. Teraz juz opinia o Polonii=Polsce roznosi sie poza granice kraju. I nie uwazam zeby to bylo dobre
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując