Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: ynawia
Offline
#
9585
19.03.2011, 16:51
Mysle ze Wojciechowski musi pomyśleć aby od przyszłego sezonu na licencji Poloni grał klub Kokosa.
RLY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RLY
Znajdź inne posty napisane przez RLY