Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9584
Stary 19.03.2011, 16:48
Fajnie że wygrali Łodzianie z tym dziwnym tworem Widzew potwierdził że nieźle się przygotował do rundy. I uciekają pasiatym. Szkoda że nie ma już u Nas kolegi "Dumy stolicy" Ciekaw jestem jego spostrzeżeń na temat najmocniejszego klubu w Polsce
Odpowiedz cytując