Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
9584
19.03.2011, 16:48
Fajnie że wygrali Łodzianie z tym dziwnym tworem
Widzew potwierdził że nieźle się przygotował do rundy. I uciekają pasiatym. Szkoda że nie ma już u Nas kolegi "Dumy stolicy"
Ciekaw jestem jego spostrzeżeń na temat najmocniejszego klubu w Polsce
JAR0
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JAR0
Znajdź inne posty napisane przez JAR0