Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9583
Stary 19.03.2011, 16:38
Polonia zagrała tak samo beznadziejnie jak za Bosa. Nie potrafili wymienić kilku podań pod polem karnym rywali, zero kombinacyjnych akcji, jedynie gra na Manu (albo jak kto woli na Branco) - czyli wstrzeliwanie co chwila piłki w pole karne. Kompletnie brak pomysłu, jakiejś jakby chęci, dno i metr mułu. Jeden Mierzejewski szarpie, ale wyraźnie męczy się przy żałośnie grających kolegach. Wojciechowski postawił na wyróżniających się w lidze polaków, naściągał Brzyskich i Gancarczyków, i widać jak się kończy stawianie na polaków - ogon tabeli, a wydatki na gwiazdeczki z***e.
Widzew za to świetny początek rundy. Rozniesiona u siebie Korona, ambitnie zaprezentowali się też na Reymonta. Z Polonią także w pełni zasłużone zwycięstwo po dobrym meczu.
Odpowiedz cytując