|
Senior Member
Offline
|
#3327

19.03.2011, 16:22
|
adikos1906 napisał(a): 
O, a ty nie masz jakiś ciekawych nowinek ze świata transferów? Już, niektórzy znają twoje opowieści z okienka transferowego jak pisałeś o której konferencja, kogo zaprezentują itp. (Oczywiście nic z tego nie wyszło.) Robisz kariere na tym forum, nie ma co...
Żeby nie było OT też mam pytanie. Jest transmitowany mecz Wisły z Polonią na C+ ? Mnie z niewiadomych przyczyn główna strona internetowa nie działa.
|
Na Orange 
|
|