Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9975
Stary 19.03.2011, 15:43
Cytat:
w wyprowadzaniu piłki Kew również nie istnieje,
Polecam sobie obejrzeć jakiś mecz Wisły, np z Arką ze szczególnym uwzględnieniem gry Jaliensa. (wyłącz komentarz).
Jaliens wyprowadza piłkę bardzo dobrze, zobacz sobie kto kopnął piłkę w stronę Cikosa w meczu z Arką z czego później padła bramka. To nie był wykop w stylu Bunozy czy Chaveza ( na ślepo) tylko on wiedział do kogo chce zagrać. Jak już pisałem wcześniej ponad 90% jego podań dochodzi do kolegów.

Podobno wyprowadzanie piłki nie jest aż takie ważne... tylko jak gra Chavez z Bunozą to zagrożenie stratą istnieje przez cały mecz. Przeciwnicy to widzą i efekt jest taki że oni po prostu boją się wprowadzać piłkę w wyniku tego oddajemy ją za darmo. Tak jak napisał wolfy moim zdaniem kwestia czasu kiedy docenicie jego grę.
Robicie aferę z rzeczy naprawdę śmiesznych to gdzieś Jaleinsowi piłka pod nogą przeleciała to już jest tragedia, bo jak to 10 krotny reprezentant tak robić nie może, tylko spójrzcie na jedną rzecz, piłka do niego leci on już głowę ma w górze i szuka wzrokiem pomocnika, kompletnie nie patrzy na piłkę. Chavez dotyka ją 4 razy zanim będzie szukał partnera do podania. Kew brakuję tylko trochę ogrania bo w Holandii ostatnią rundę spędził na ławie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.03.2011 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując