leszekm_ napisał(a):

|
Widzew jeździ polonistów jak chce. Beznadziejna ta Polonia, nie istnieje w meczu u siebie z klubem bądź co bądź z dołu tabeli. A tak się niektórzy jarali ich dobrymi wynikami w sparingach
|
I tak graja szybciej i lepiej niż za maga Theo Bosa