Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9575
Stary 19.03.2011, 15:35
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Widzew jeździ polonistów jak chce. Beznadziejna ta Polonia, nie istnieje w meczu u siebie z klubem bądź co bądź z dołu tabeli. A tak się niektórzy jarali ich dobrymi wynikami w sparingach
I tak graja szybciej i lepiej niż za maga Theo Bosa
Odpowiedz cytując