Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9573
Stary 19.03.2011, 15:32
Widzew jeździ polonistów jak chce, beznadziejna ta Polonia. A tak się niektórzy jarali ich dobrymi wynikami w sparingach
Ostatnio edytowane przez leszekm_ : 19.03.2011 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując