Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43885
Stary 19.03.2011, 15:20
koniak napisał(a):Wyświetl post
Niektórym się wydaje, że mamy 3 mln ojro na transfery w lecie...
Nie mamy, ale wszystkie cztery transfery do klubu(chodzi mi o definitywne) pokazują styl prowadzonej polityki transferowej. I jest to dobry kierunek. Najlepszy z możliwych. Myślę, że stać nas na transfery rzędu 1,5 mln euro plus na kontrakty dla darmowych grajków. 3-4 transfery to będzie to, czyli potrzeba nam dodatkowego napastnika, kolejnego środkowego pomocnika i dwóch bocznych obrońców - jeden na prawą stronę, a drugi na lewą. Nie zapominajmy też, że trzeba wykupić Chaveza i ewentualnie Cikosa, którego bym zostawił, bo na niego cały czas liczę. Jeśli chodzi o skrzydłowych obrońców, to dobrze by było sprowadzić ich za darmo z końcem kontraktów. Tacy solidni zawodnicy w obronie z pewnością się znajdą. Gorzej z kreowaniem gry, bo tutaj w grę muszą wchodzić jedynie kasowe transfery.
Odpowiedz cytując