Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9571
Stary 19.03.2011, 15:00
Ogladacie Polonie z Widzewem? OMG, Łodzianie sa poprostu beznadziejni...powinno juz byc 2 : 0 dla nich...najpierw ben radzia(tak to sie pisze?) nie podaje do swietnie wychodzacego Dzalamidze, a teraz Budka dostal kapitalna pilke od Gruzina i oczywiscie spie...przyl . Paralitycy w tej linii pomocy biegaja .

edit. Powinno byc 3 : 0 dla Widzewa, kolejna dobra akcja Dzalamidze.
Odpowiedz cytując