Ogladacie Polonie z Widzewem? OMG, Łodzianie sa poprostu beznadziejni...powinno juz byc 2 : 0 dla nich...najpierw ben radzia(tak to sie pisze?) nie podaje do swietnie wychodzacego Dzalamidze, a teraz Budka dostal kapitalna pilke od Gruzina i oczywiscie spie...przyl

. Paralitycy w tej linii pomocy biegaja

.
edit. Powinno byc 3 : 0 dla Widzewa, kolejna dobra akcja Dzalamidze.