grogoriogreg napisał(a):

Trudno jest się wam pogodzić z prawdą, że były reprezentant Holandii nie prezentuje się lepiej od Gordana...
A taka niestety jest na ten czas, bardzo bolesna, prawda.
|
Głupoty opowiadasz - Gordan jest z nami już prawie rok, nie widać jakiejkolwiek poprawy w jego grze. Jak walił bezsensowne piłki byle dalej tak wali, jak kiksował tak kiksuje, jak nie potrafił wygrać walki o górną piłkę tak nie potrafi, jak bezmyślnie faulował tak fauluje itd... O jego ustawianiu się na boisku szkoda nawet pisać, bo to chyba nawet Kowalski robi lepiej.
Kew nie gra olśniewająco, gra średnio. Czas działa jednak tylko i wyłącznie na naszą i jego korzyść. Z Chavezem stworzy solidną parę na dwa, trzy sezony. Kew stara się spokojnie wprowadzać piłkę do gry, na pewno dużo lepiej ustawia się na boisku, solidnie gra wślizgiem. Wg mnie potrzeba mu jedynie kilku meczów z Chavezem u boku i będziemy zadowoleni.