Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 19.03.2011, 13:56
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe
a w dodatku niedługo podpiszą umowę z Sulejówkiem pod Warszawą: 6 boisk, w tym jedno z trybuną, bursa dla Akademii, hotel. Sulejówek ma Legii wydzierżawić te boiska za 1 zł w zamian za utrzymanie. Pewnie Młoda Ekstraklasa tam będzie grała.
Odpowiedz cytując