GajowyDrwal napisał(a):

|
Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe
|
a w dodatku niedługo podpiszą umowę z Sulejówkiem pod Warszawą: 6 boisk, w tym jedno z trybuną, bursa dla Akademii, hotel. Sulejówek ma Legii wydzierżawić te boiska za 1 zł w zamian za utrzymanie. Pewnie Młoda Ekstraklasa tam będzie grała.