Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9968
Stary 19.03.2011, 13:34
Jeśli chodzi o obecną formę, to na pewno różnicy pomiędzy grą Gordana a Jaliensa nie widać.
Natomiast wprawne oko zauważy różnicę w sposobie poruszania się na boisku, ustawianiu się i odpowiedzialności w obronie. Tych trzech rzeczy, praktycznie niezbędnych dla środkowego obrońcy Bunozie brakuje.
Naprawdę, nie wymagajmy od Kew cudów. Nie wiadomo w jakiej formie trafił na zgrupowanie do nas. Bardzo mało ludzi w Polsce interesuje się ligą holenderską, dlatego też pewnie nikt nie powie, jak grał w tym sezonie.
Wydaje mi się, że mimo wszystko z tej mąki będzie chleb. Duże znaczenie w przypadku gry w obronie ma zgranie się, a jak wiadomo działacze postawili na wielojęzyczną obronę, dlatego tym trudniej zachować w tej formacji spójność. Ja w Jaliensa wierzę, jest to zawodnik, który może nam pomóc, niemniej jednak zbyt wysokie wymagania wobec niego dla wielu stawiają go w hierarchii obrońców dopiero przed Kowalskim.
Ostatnio edytowane przez murray : 19.03.2011 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując